Surveypal (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar
