Surveypal (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
