Surveypal (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Edit
ur: تدوین

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Active
ur: فعال

en: Published
ur: شائع شدہ
