Surveypal (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Active
vi: Hoạt động

en: Published
vi: Đã công bố

en: Open link
vi: Mở liên kết

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
