Surveypal (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ
