Surveypal (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Edit
ca: Edita

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Active
ca: Actiu

en: Published
ca: Publicat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Active status
ca: Estat actiu

en: Published status
ca: Estat de publicació
