Surveypal (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Edit
cs: Upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Active
cs: Aktivní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Published status
cs: Status zveřejnění
