Surveypal (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Edit
da: Redigér

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Active
da: Aktiv

en: Published
da: Udgivet

en: Open link
da: Åbn link

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Active status
da: Aktuel status

en: Published status
da: Publiceringsstatus
