Surveypal (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Edit
et: Muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: Published
et: Avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published status
et: Avaldamise staatus
