Surveypal (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Edit
eu: Editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Published status
eu: Argitalpen egoera
