Surveypal (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Active
fi: Voimassa

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Active status
fi: Aktiivisuuden tila

en: Published status
fi: Julkaisutila
