Surveypal (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Edit
is: Broyt

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Active
is: Virkin

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
