Surveypal (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Edit
gl: Editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Active
gl: Activo

en: Published
gl: Publicado

en: Open link
gl: Color das ligazóns

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Published status
gl: Estado de publicación
