Surveypal (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno
