Surveypal (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Active
hu: Aktív

en: Published
hu: Közzétéve

en: Open link
hu: Hivatkozás megnyitása

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Active status
hu: Aktív állapot

en: Published status
hu: Közzététel állapota
