Surveypal (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված
