Surveypal (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Edit
id: Sunting

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Active
id: Aktif

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Published status
id: Status diterbitkan
