Surveypal (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Edit
is: Breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Active
is: Virkt

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt
