Surveypal (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ
