Surveypal (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Edit
lv: Labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Published
lv: Publicēts

en: Open link
lv: Atvērt saiti

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
