Surveypal (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Active
nl: Actief

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Open link
nl: Link openen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Create survey
nl: Enquête aanmaken
