Surveypal (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Edit
oc: Modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Active
oc: Actiu

en: Published
oc: Publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat
