Surveypal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Edit
ro: Editați

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Active
ro: Activ

en: Published
ro: Publicat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Published status
ro: Statusul publicat
