Surveypal (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Edit
ru: Редактировать

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Active
ru: Активно

en: Published
ru: Опубликовано

en: Open link
ru: Открыть ссылку

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Active status
ru: Активный статус

en: Published status
ru: Статус публикации
