Surveypal (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Edit
sk: Upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Active
sk: Aktívny

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published status
sk: Stav zverejnenia
