Surveypal (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Edit
sl: Uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno
