Surveypal (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Edit
sr: Измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Unpublished
sr: Необјабљено
