Surveypal (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Edit
sv: Redigera

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Active
sv: Aktiv

en: Published
sv: Publicerad

en: Open link
sv: Öppna länk

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Active status
sv: Aktiv status

en: Published status
sv: Status för publicering
