Surveypal (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
