Surveypal (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Active
tr: Etkin

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Published status
tr: Yayın durumu
