Surveypal (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Edit
uk: Редагувати

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Active
uk: Активно

en: Published
uk: Опубліковано

en: Open link
uk: Відкрити посилання

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Active status
uk: Активний стан

en: Published status
uk: Стан публікації
