SVG Embed (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Import
be: Імпарт

en: Mode
be: Лад

en: Media
be: Мультымедыя

en: Language file
be: Моўны файл

en: File to import not found.
be: Файл, які трэба імпартаваць, не знойдзены.

en: locale
be: лакалізацыя

en: The translation import of %filename failed.
be: Імпарт перакладу з %filename быў беспаспяховым.

en: Already added languages
be: Ужо дададзеныя мовы

en: Languages not yet added
be: Мовы яшчэ не дададзеныя

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
be: Файл Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
be: Імпартаваць да

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
be: Абярыце мову, у якую вы жадалі б дадаць радкі. Калі вы абярэце мову, якая яшчэ не ўсталявана, тады яна будзе дададзена.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
be: Радкі ў загружаным файле замяняюць існуючыя, даданыя і новыя радкі. Шматлікі фармат абноўлены.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
be: Існуючыя радкі і шматлікі фармат захаваны, даданы толькі новыя  радкі.
