SVG Embed (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Import
eo: Importu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Language file
eo: Lingva dosiero

en: File to import not found.
eo: Importota dosiero ne trovita.

en: locale
eo: lokaĵaro

en: The translation import of %filename failed.
eo: La traduka importo de %filename malsukcesis.

en: Already added languages
eo: Jam aldonitaj lingvoj

en: Languages not yet added
eo: Lingvoj ankoraŭ ne aldonitaj

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
eo: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) dosiero.

en: Import into
eo: Importu en

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
eo: Elektu la lingvon al kiu vi volas aldoni tekstojn. Se vi elektas lingvon, kiu ankoraŭ ne estis aldonita, ĝi aldoniĝos.
