SVG Embed (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Mode
hu: Mód

en: Media
hu: Média

en: Language file
hu: Nyelvi fájl

en: File to import not found.
hu: Az importálandó fájl nem található.

en: locale
hu: honosítás

en: The translation import of %filename failed.
hu: „%filename” fordítás importálása sikertelen.

en: Already added languages
hu: Már hozzáadott nyelvek

en: Languages not yet added
hu: Még hozzá nem adott nyelvek

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
hu: Egy Gettext Portable Object (<em>.po</em>) fájl.

en: Import into
hu: Import

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
hu: A fordítások importálásának célnyelve. Még be nem állított nyelv választása esetén az importálás előtt a nyelv is hozzá lesz adva.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
hu: A feltöltött fájlban szereplő fordítások felülírják a már létezőket. A többes számú alakok frissítve lesznek.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
hu: A meglévő karaktersorozatok és többes számú alakok megmaradtak, csak az új karaktersorozatok lesznek hozzáadva.
