SVG Embed (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Import
lt: Importuoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Language file
lt: Kalbos failas

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: locale
lt: lokalė

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
lt: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) failas.

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lt: Pasirinkite kalbą į kurią norite įterpti naujas eilutes. Jei pasirinkote kalbą kuri dar nenustatyta, tai ji bus pridėta
