SVG Embed (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Import
lv: Importēt

en: Mode
lv: Režīms

en: Media
lv: Multivide

en: Language file
lv: Valodas datne

en: File to import not found.
lv: Importējamais fails nav atrasts.

en: locale
lv: lokāle

en: The translation import of %filename failed.
lv: Tulkojuma ielāde no %filename neizdevās.

en: Already added languages
lv: Jau pievienotās valodas

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
lv: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) fails.

en: Import into
lv: Kurai valodai pievienot

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lv: Izvēlieties valodu, kurai pievienot teksta laukus. Ja izvēlēsieties valodu, kas vēl nav izveidota, tā tiks pievienota.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
lv: Virknes ielādētajos failos aizvieto esošās, jaunas tiek pievienotas. Daudzskaitļa formāts tiek atjaunots.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
lv: Esošās virknes un daudzskaitļa formāti tiek saglabāti, tikai jaunās rindas tiek pievienotas.
