SVG Embed (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Mode
mn: Горим

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Language file
mn: Хэлний файл

en: locale
mn: локал

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
mn: Нэмэхийг хүсэж байгаа үгсийн нийцүүдийн хэлийг сонгоорой. Хэрэв та хараахан тохируулагдаагүй хэл сонговол энэ нь нэмэгдэх болно.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
mn: Оруулах файлын нийцүүд нь одоо байгаа нийцүүдийг орлох бөгөөд шинийх нэмэгднэ. Олон тооны хэлбэр шинэчлэгднэ.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
mn: Одоо байгаа нийцүүд ба олон тооны хэлбэр үлдэх бөгөөд шинэ нийцүүд нэмэгднэ.
