SVG Embed (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Import
oc: Importar

en: Mode
oc: Mòde

en: Media
oc: Mèdia

en: Language file
oc: Fichièr de lenga

en: File to import not found.
oc: Lo fichièr d'importar es pas estat trobat.

en: locale
oc: paramètre regional

en: The translation import of %filename failed.
oc: L'impòrt de la traduccion %filename a fracassat.

en: Already added languages
oc: Lengas ja installadas

en: Languages not yet added
oc: Lengas non encara installadas

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
oc: Un fichièr gettèxte portable (<em>.po</em>).

en: Import into
oc: Importar dins

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
oc: Causissètz la lenga per la quala volètz apondre de tèrmes. Se causissètz una lenga qu'es pas encara presenta, serà aponduda.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
oc: Las cadenas del fichièr carregat reemplacen les ja existents, les noves s'apondon. Lo format en plural s'actualizarà.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
oc: Las cadenas existents e lo format en plural es mantenen, solament s'apondon les noves cadenes.
