SVG Embed (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Import
pl: Importuj

en: Mode
pl: Tryb

en: Language file
pl: Plik języka

en: File to import not found.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: locale
pl: język

en: The translation import of %filename failed.
pl: Importowanie tłumaczenia z pliku %filename nie powiodło się.

en: Already added languages
pl: Dotychczas dodane języki

en: Languages not yet added
pl: Jeszcze nie dodane języki

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
pl: Plik typu .po (Gettext Portable Object).

en: Import into
pl: Importuj do

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
pl: Należy wskazać język, do którego mają być dodane przetłumaczone napisy. Jeśli język ten nie został wcześniej umieszczony na liście języków witryny, stanie się to teraz.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
pl: Napisy z wysyłanego pliku zastępują istniejące, nowe tłumaczenia zostają dodane do systemu. Forma liczby mnogiej jest aktualizowana.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
pl: Napisy już przetłumaczone, jak również forma liczby mnogiej zostają zachowane. Nowe tłumaczenia są dodawane.
