SVG Embed (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Mode
ug: مودېل

en: Media
ug: مېدىيا

en: Language file
ug: تىل ھۆججىتى

en: locale
ug: يەرلىك

en: Already added languages
ug: قوشۇلغان تىللار

en: Languages not yet added
ug: تىل قوشۇلمىغان

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
ug: ئەسلىدە بار بولغان strings   ۋە كۆپلۈك شەكلى ئۆزگەرمەيدۇ، پەقەت يېڭى strings قوشۇلىدۇ.
