SVG Embed (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Language file
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཡིག་ཆ

en: File to import not found.
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་དགོས་པའི་ཡིག་ཆ་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: locale
bo: རང་ལུགས

en: The translation import of %filename failed.
bo: %filename་ཡི་ཡིག་སྒྱུར་ནང་འདྲེན་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Already added languages
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན་པའི་སྐད་རིགས

en: Languages not yet added
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས།

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
bo: Gettext Portable Object༼<em>.po</em>༽ཡི་ཡིག་ཆ་ཞིག

en: Import into
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་ས

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་འདོད་པའི་སྐད་རིགས་དེ་གདམ་དགོས། གལ་སྲིད་སྒྲིག་འགོད་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས་ཞིག་བདམས་ན་སྐད་རིགས་དེའང་ཞོར་དུ་སྣོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
bo: ཡར་འཇུག་པའི་ཡིག་ཆའི་ཐོག་གི་ཡིག་ཕྲེང་གིས་སྔར་གནས་ཡོད་པའི་ཚབ་ཏུ་བཅུག་པ་དང་ཡིག་ཕྲེང་གསར་བ་དག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ། མང་ཚིག་གི་རྣམ་བཞག་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ།

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
bo: སྔར་གནས་ཡོད་པའི་ཡིག་ཕྲེང་དང་མང་ཚིག་གི་རྣམ་བཞག་ཉར་བ་དང་ཡིག་ཕྲེང་གསར་བ་ཁོ་ན་ཁ་སྣོན་བྱེད།
