SVG Embed (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Mode
el: Τρόπος

en: Media
el: Μέσα

en: Language file
el: Αρχείο γλώσσας

en: File to import not found.
el: Το αρχείο προς εισαγωγή δεν βρέθηκε.

en: locale
el: προσαρμογή κατά τόπο

en: The translation import of %filename failed.
el: Η εισαγωγή του αρχείου μετάφρασης %filename απέτυχε.

en: Already added languages
el: Γλώσσες που έχουν ήδη προστεθεί

en: Languages not yet added
el: Γλώσσες που δεν προστέθηκαν ακόμη

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
el: Ένα αρχείο τύπου Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
el: Εισαγωγή σε

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
el: Επιλέξτε τη γλώσσα που θέλετε να προσθέσετε τις φράσεις. Αν επιλέξετε μια γλώσσα που προς το παρόν δεν υπάρχει, θα προστεθεί αυτόματα.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
el: Οι φράσεις στο αρχείο που αποστέλλεται αντικαθιστούν τις υπάρχουσες, οι νέες προστίθενται. Η μορφή του πληθυντικού ενημερώνεται.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
el: Οι υπάρχουσες φράσεις και η μορφή του πληθυντικού διατηρούνται, προστίθενται μόνο οι νέες φράσεις.
