SVG Embed (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Import
fa: ورود

en: Mode
fa: سبک

en: Media
fa: رسانه

en: Language file
fa: فایل زبان

en: File to import not found.
fa: فایل برای وارد نمودن یافت نشد.

en: locale
fa: منطقه

en: The translation import of %filename failed.
fa: ورود ترجمه از فایل %filename با شکست روبرو شد.

en: Already added languages
fa: قبلا زبان‌ها افزوده شده‌اند

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون اضافه نشده‌اند

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
fa: یک فایل Gettext Portable Object &rlm;(<em>&lrm;.po</em>).

en: Import into
fa: ورود به

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
fa: زبانی که می‌خواهید عباراتی به آن بیفزایید را انتخاب کنید. اگر زبانی که هنوز برپا نشده است را انتخاب کنید، آن زبان افزوده خواهد شد.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
fa: رشته‌های فایل بارگذاری‌شده جایگزین رشته‌های فعلی می‌شوند، رشته‌های جدید اضافه می‌شوند. قالب جمع‌بندی واژه‌ها به‌روز می‌شود.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
fa: رشته‌های موجود و قالب جمع‌بندی واژه‌ها حفظ می‌شود، تنها رشته‌های جدید افزوده می‌شود.
