SVG Embed (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Import
is: Flytja inn

en: Mode
is: Hamur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Language file
is: Þýðingarskrá

en: Already added languages
is: Þegar uppsett tungumál

en: Languages not yet added
is: Tungumál sem ekki hefur verið bætt inn

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
is: Sem Gettext Portable Object (<em>.po</em>) skrá.

en: Import into
is: Flytja inn í
