SVG Embed (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Language file
or: ଭାଷା ଫାଇଲ

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ

en: The translation import of %filename failed.
or: %filename ର ଅନୁବାଦ ଆମଦାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Already added languages
or: ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗକରାଯାଇଥିବା ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Languages not yet added
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗକରାହୋଇନଥିବା ଭାଷା

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
or: ଗୋଟିଏ Gettext ବହନୀୟ ବସ୍ତୁ (<em>.po</em>) ଫାଇଲ।

en: Import into
or: ଭିତରକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ
