SVG Embed (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Import
am: አስመጣ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Language file
am: የቋንቋ ፋይል

en: locale
am: አካባቢ

en: Already added languages
am: ከዚበፊት የተጨመሩ ቋንቋዎች

en: Languages not yet added
am: ቋንቋው ገና አልተጨመረም

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
am: የጌትቴክስት ፖርትብል ኦብጅክት (<em>.po</em>) ፋይል።

en: Import into
am: ወደ እዚህ አስመጣ
