SVG Embed (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Language file
dz: སྐད་ཡིག་ཡིག་སྣོད།

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: The translation import of %filename failed.
dz: %filenameགི་སྐད་སྒྱུར་འདི་འཐུས་ཤོར་འབྱུང་ནུག

en: Already added languages
dz: ཧེ་མ་ལས་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་ཚུ།

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།

en: Import into
dz: ནང་ལུ་ནང་འདྲེན་འབད།
