SVG Embed (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Import
eu: Inportatu

en: Mode
eu: Modoa

en: Language file
eu: Hizkuntza fitxategia

en: File to import not found.
eu: Inportatzeko fitxategia ez da aurkitu

en: locale
eu: erregionalizazioa

en: The translation import of %filename failed.
eu: %filename fitxategiaren itzulpen inportazioak huts egin du.

en: Already added languages
eu: Dagoeneko gehitu diren hizkuntzak

en: Languages not yet added
eu: Oraindik gehitu ez diren hizkuntzak

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
eu: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bat.

en: Import into
eu: Inportatu hemen

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
eu: Aukeratu kateak gehitu nahi dizkiozun hizkuntza. Oraindik ezarria izan ez den hizkuntza bat aukeratzen baduzu, gehitua izango da.
