SVG Embed (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Import
km: នាំចូល

en: Mode
km: របៀប​

en: Media
km: មេឌៀ

en: Language file
km: ឯកសារ​ភាសា

en: File to import not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចូល​​ទេ

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: The translation import of %filename failed.
km: នាំចូល​ការបកប្រែ​ %filename បានបរាជ័យ​ ។

en: Already added languages
km: បាន​បន្ថែម​ភាសា​រួច​ហើយ

en: Languages not yet added
km: មិន​បាន​បន្ថែម​ភាសា​នៅ​ឡើយ​ទេ

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
km: ឯកសារ  Gettext Portable Object (<em>.po</em>) ។

en: Import into
km: នាំចូល​ទៅក្នុង

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
km: ជ្រើស​ភាសា​ដែល​អ្នក​ចង់​បន្ថែម​ខ្សែ​អក្សរ ។ បើសិនជា​អ្នក​ចង់​ជ្រើស​ភាសា​ដែល​មិនទាន់​បាន​រៀបចំ​ វានឹង​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
km: ខ្សែ​អក្សរ​នៅ​ក្នុង​វាល​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង ជំនួស​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​មាន​ស្រាប់ ខ្សែ​អក្សរ​ថ្មីៗ​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។ ទ្រង់ទ្រាយ​ពហុវចនៈ ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
km: ខ្សែ​អក្សរ​ដែលមាន​ និង​ទ្រង់ទ្រាយ​ពហុវចនៈ​ត្រូវបាន​រក្សាទុក បន្ថែម​តែ​ខ្សែអក្សរ​ថ្មី​ប៉ុណ្ណោះ ។
