SVG Embed (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Import
ku: هاوردن

en: Mode
ku: جۆر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Language file
ku: پەڕگەی زمان

en: File to import not found.
ku: په‌ڕگه‌ بۆ هێنان نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: locale
ku: شوێن

en: The translation import of %filename failed.
ku: هاوردەکردنی وەرگێڕانی پەڕگەی %filename سەرکەتوو نەبوو.

en: Already added languages
ku: ئەو زمانانەی تا ئێستا زیادکراون

en: Languages not yet added
ku: ئەو زمانانەی هێشتا زیاد نەکراون

en: Import into
ku: بیهێنه‌ بۆ

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
ku: زمانێک هەڵبژێرە کە دەتەوێت ڕیزبەندی بۆ زیادبکەیت. ئەگەر زمانێک هەڵبژێریت کە پێشتر نەبووبێت، ئەوا زمانەکە زیاددەکرێت.
